.::. کاراته .::. .::. کان ذن ریو .::. .::. تفت .::. .::.  مربیان  .::. .::. داوران .::. .::.  قهرمانان  .::. .::. تصاویر .::. .::.  مطبوعات .::. .::.تماس با ما .::.

 

 

کان ذن ريو کاراته استان يزد از سال 1359 توسط استاد نادر نادري شروع به کار نمود و پس از سالها تلاش توسط ايشان و شاگردانشان اين سبک راه خود را ادامه داد.  در سال 1372 رسما با ابلاغ کتبي رياست محترم وقت انجمن کان ذن ريو کاراته ايران "شينان محمد آرين خو"، آقاي محمد علي زارع به عنوان نماينده و مسئول سبک کان ذن ريو کاراته استان يزد منصوب شد.  با اينکه تعداد زيادي از هنرجويان وقت سبک کان ذن در استان، به دليل پاره اي مشکلات به سبک هاي جديدالورود به ايران گرايش پيدا کردند، سن سي زارع با تلاش و پيگيري هاي مستمر خود فعاليت هاي بسيار زيادي را آغاز نمود و توانست بعد از گذشت سال ها کان ذن يزد را به جايگاه فعلي خود برساند.

به دليل فعاليت هاي مستمر و  کسب عناوين متعدد قهرماني که در ذيل به آن ها اشاره خواهد شد از طرف رياست محترم انجمن کان ذن ريو کاراته ايران، انجمن استان يزد در سال هاي  1381-1382 - 1383 و 1384 - 1385 - 1386 - 1387 به عنوان انجمن نمونه ايران برگزيده شده و در گرد هم آيي هاي ساليانه سبک در سال هاي مختلف به ساير انجمن ها معرفي شده است.

 

 اهم عناوين کسب شده و فعاليت ها:

  کشوري انتخابي تيم ملي ( 3 مدال)

 عناوين بين المللي ( 6 مدال)

 مسابقات قهرماني کشور (بيش از 140مدال)

 قهرماني استاني ( بيش از 100 مدال)

 ميزباني مسابقات قهرماني کشور در سال 1382 و قهرماني مجموع در دو رشته کاتا و کوميته در همان  مسابقات

 کسب عنوان فني ترين کاراته کار خردسال ايران در محمد شهر کرج

ميزباني مسابقات قهرماني کشور رده سني نونهالان، نوجوانان و جوانان در سال 1385  و قهرماني مجموع در دو رشته کاتا و کوميته در اين مسابقات.

 شرکت در سه تورنمنت بين المللي در کشورهاي ترکيه و امارات دردو مرحله .

 کسب عنوان قهرماني تيم منتخب استان يزد در سومين دوره مسابقات چهارجانبه کاپ آزاد امارات.

لازم به ذکر است انجمن کان ذن ريو کاراته استان يزد اين افتخار را دارد که براي اولين بار در سطح کشور پوشش خبري مسابقات قهرماني کشور را بصورت آنلاين در وبلاگ خود به جهانيان عرضه نموده است و بر آن دارد تا تمامي برنامه هاي مهم خود را به همين نحو به معرض ديد عموم قرار دهد.

برگرفته از سایت کان ذن ریو